|
Plaatsing door Kokosystems
Kokosystems verzorgt naar wens de installatie van het Kokowall geluidsscherm voor zowel bedrijven/ overheid als voor particulieren. De installatie van het Kokowall geluidsscherm wordt dan verzorgt door gespecialiseerd en VCA** en ISO9001 gecertificeerd installatiebedrijf.
Projecten kunnen eventueel Turn-Key worden uitgevoerd door Kokosystems, dit omvat dan de engeneering van de gehele constructie, levering en plaatsing van het scherm en het aanplanten van klimplanten tegen het scherm.
Plaatsing in eigen beheer / door derden
Bij plaatsing in eigen beheer cq. door derden levert Kokosystems een compleet bouwpakket dan wel alleen de benodigde geluidsschermpanelen geheel conform de specificaties in een bestek of volgens tekening. Kokosystems levert zijn producten conform CE markering waarbij de leveringen kunnen worden voorzien van constructie- tekeningen en berekeningen.
Leveren en aanbrengen beplanting en onderhoud
Voor de beplanting door Kokosystems kunnen wij een divers aanbod aan klimplanten leveren en naar wens aanbrengen, (zie enkele voorbeelden in de klimplantenlijst). Veel toegepaste soorten zijn Hedera Hibernica of Woerner, en Wingerd (Partenocissus). De ranken van de klimplanten worden met speciale plantkrammen vastgezet aan de kokosbekleding zodat de beplanting zich snel hecht en het scherm zodoende binnen korte tijd volledig begroeid is.
Het eventuele benodigde onderhoud (van de beplanting) kan tevens door Kokosystems uitgevoerd worden.
|